Foto/ Performuesit që vdiqën përpara audiencës

Foto/ Performuesit që vdiqën përpara audiencës

Është një bekim të bësh siç tregon kënga ‘ të vdesësh duke bërë atë që do’. Epo kjo është mirë dhe bukur, të shijosh atë që po bën deri në fundin e lumtur , përveç faktit që vdes në fund. Dhe nëse është një muzikant, aktor, performues, të gjithë këta mund të vdesin përpara një audience, që do mund të ngeli e traumatizuar për jetë.

Shikoni fotot më poshtë dhe njihuni me personazhet që kanë punuar deri në ditën e fundit të jetës, duke vdekur në skenë apo live në television./CityNews

1 2 3 4 5 6 7 8

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Faktet e çuditshme që nuk i dinit për binjakët

Close