Fotolajm/ Kuajt kullosin në kazanët e plehrave

Fotolajm/ Kuajt kullosin në kazanët e plehrave

Kuajt “shëtisin” në mes të qytetit të Elbasanit dhe kullosin në kazanët e plehrave.

CityNews sjell foto, ku kuajt ndalojnë në mes të trotuarit dhe ushqehen në kazanët e plehrave.

Kali elbasan

Kali 2

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Kultivonin lëndë narkotike/ Arrestohen dy persona (video)

Close