Lajmi i fundit/ Zjarri përpin një hyrje pallati në Vorë

Lajmi i fundit/ Zjarri përpin një hyrje pallati në Vorë

Një ngjarje e rëndë po ndodh në këto momente në qendër të Vorës, ku zjarri ka përpirë hyrjen e një pallati.

Forcat zjarrfikëse ende nuk kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ndërsa zjarri thuajse po e shkrumbon ndërtesën.

CityNews sjell foto ekskluzive nga vendi i ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
“Furtunë” në hipotekë/ Pas drejtorëve largohen dhe regjistruesit

Close