Martohet me shoqen e ngushtë/ Në altar e dorëzon shefi

Martohet me shoqen e ngushtë/ Në altar e dorëzon shefi

Pasi babai refuzoi ta dërgonte në altar, Jenniferin e dërgoi shefi i punës. Jennifer dhe Sam janë së bashku prej 11 vitesh. Kanë lindur në të njëjtin vit, muaj, ditë, dhe madje kanë dhe të njëjtin grup gjaku.

Ato jetojnë në Taiwan dhe martesat me të njëjtin gjinin nuk janë legale, prandaj prindërit e dy vajzave nuk kanë pranuar të dorëzojnë vajzat e tyre në altar, madje as të shkojne në dasëm.

Kolegët e punë kanë qënë të pranishëm dhe madja iu kanë bërë si dhuratë vajzave fotot e dasmës./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Blogerja fiton famë/ Është binjake me Rihannën

Close