“Mbappé është më profesional se Messi” / Kjo deklaratë ishte e papritur

“Mbappé është më profesional se Messi” / Kjo deklaratë ishte e papritur

Giuly, një lojtar i cili ka luajtur me Barcelonën, befason shumë me zgjedhjen e tij, teksa preferon Mbappé para Messit, të paktën kur argjentinasi ishte në moshën e francezit.

“Messi? Ai debutoi në moshën 17-vjeçare. Kylian është i njëjtë, ka potencial të madh. Mbappé është më profesional se Messi në moshën e tij. Ai di më mirë se si të merret me trupin e tij. Leo kishte shumë shqetësime për çështjet e shëndetit gjatë zhvillimit të tij. Për atë ishte më i komplikuar. Kylian ka avantazhin e njohjes së tij dhe të rikuperimit të mirë.”

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Norvegji 2 vëllezër shqiptarë 25 vjet burg për drogë

Close