Ndërpritet seanca plenare/ Shtyhet për në orën 17:00

Ndërpritet seanca plenare/ Shtyhet për në orën 17:00

Pasi deputeti Flamur Noka nuk ka pranuar të largohet nga Kuvendi, edhe pse Ruçi urdhëroi largimin e ti,j seanca është ndërprerë duke përsëritur atë që ndodhi dhe në seancën e kaluar.

Kryeparlamentari Ruçi deklaroi se seanca do të shtyhet për në orën 17:00 të pasdites së sotme./ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Konflikti në Parlament/ Noka ofendon Ruçin

Close