Rama ofendon Berishen/ Plak i rrjedhur

Ish kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama, gjate nje seance parlamentare, ku eshte debatuar ne lidhje me ceshtjen e CEZ.	/r/n/r/nFormer Prime Minister Sali Berisha and Prime Minister Edi Rama, during a parliamentary session.
Rama ofendon Berishen/ Plak i rrjedhur

Pasi mikrofonat janë fikur, në seancën e sotme parlamentare, mësohet se kryeministri Rama e ka ofenduar ish-kryeministrin Sali Berisha, duke ju drejtuar me fjalët “plak i rrjedhur”.

Në një dalje për mediat, deputeti socialist Taulant Balla është pyetur nga gazetarët në lidhje me këtë ofendim, por ai është përgjigjur se “nuk mund të flisni për një ngjarje ku ju nuk keni qënë të pranishëm”./ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Artikull i Rekomanduar:
berisha-ne-kuvend-21
Berisha: S’jam kundër ligjit, nuk mund të trajtohet nga ministria e Jashtme

Close