Rama ofendon Dulen/ Je mendjeleshtë, nuk përfaqëson minoritetin

Rama ofendon Dulen/ Je mendjeleshtë, nuk përfaqëson minoritetin

Pas fjalës së kreut të PBDNJ,  ka reaguar kryeministri Edi Rama, duke ju drejtuar me ofendime Dules.

“Vangjel ti e ke bërë rrugë të na citosh gabim, sa herë vë fjalët e mia në gojën tënde. Nëse nuk do të njihja do të mendoja se e ke nga mendjelështësia, por duke të njohur them se e bën qëllimisht”-ju drejtua Rama-Dules.

Gjithashtu Rama u shpreh se Dule nuk është minoritar dhe gjithnjë e më pak është një përfaqësues i denjë i minoritetit./ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Akuzat në Parlament/ Ti ke mbaruar për anglisht dhe nuk e ke lexuar konventen

Close