Rama pranon fyerjen ndaj Berishës

Rama pranon fyerjen ndaj Berishës

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka reaguar pas mbylljes së seancës parlamentare dhe shtyrjes së saj për ditën e nesërme.

Në një dalje për mediat pas përfundimit të seancës, ai ka pranuar fyerjen ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, fyerje e cila u bë shkak për mbylljen e seancës dhe shtyrjen e saj për ditën e nesërme.

Sipas Ramës, fyerja ndaj Berishës ka ndodhur npër dhëmbë. /CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Kërkesa që Shqipëria t’ua japë shtetësinë kosovarëve/ BE i kundërpërgjigjet presidentit Thaçi

Close