Rama publikon foton e ditës në mbrëmje

Rama publikon foton e ditës në mbrëmje

Sot në “Komunikimin Javor’ në Facebook, kryeministri Edi Rama prezantoi direktivat dhe porositë e kabinetit të ri qeveritar për 100 ditët e ardhshme.

Ndërkohë ai ka postuar edhe një foto në rrjetet sociale para pak minutash me kabinetin e ri qeveritar duke e komentuar si foton e ditës./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
VIDEO: Wagner shënon për Gjermaninë / Teknologjia nderon “pancerat”

Close