Shkrumbohet makina në ecje

Shkrumbohet makina në ecje

Një makinë që po udhëtonte nga Elbasani drejt Tiranës, është përfshirë në flakë në tunelin e Kërrabës.

Ngjarja në fjalë raportohet të ketë ndodhur në dalje të tunelit, ndërkohë që makina e shkrumbuar është tip benz.

Burimet nga vendi i ngjarjes shprehen se nuk ka të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj. /CityNews

auto_Screenshot_231507814525

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Maratona e Lali Erit të Tiranës konkuron maratonën e diktatorit të Kimit të Koresë

Close