Supermodelja feston 21 vjetorin/ Mësoni detajet e festës

Supermodelja feston 21 vjetorin/ Mësoni detajet e festës

Pasi kaluan dy ditë nga festimi i ditëlindjes së 21 të supermodeles Bella Hadid, rrjeti social Instagram u mbush plot e për plot me foto nga festa. Motra e saj e madhe Gigi, ishte e para që e uroi me disa foto nga fëmijëria e tyre. Dy modelet kishin veshur fustane, njëra si Hirushja por modern, ndërsa tjetra fustan të zi të ngushtë.

Gjatë festës ishte e pranishme mamaja e tyre e cila bëri shumë video dhe i postoi në Twitter. Në darkë ishin ftuar të gjithë miqtë e Bellës dhe mesa duket ia kanë kaluar shumë mirë./CityNews

gettyimages-859561476-1507646381 gettyimages-859624746-1507646290 gettyimages-859625098-1507647036 gettyimages-859625128-1507646353

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Nga Azgan Haklaj / Gjergj Kastrioti – Skenderbeu, Moisiu ynë

Close