Taulant Balla siguron votat e PDIU-së

Taulant Balla siguron votat e PDIU-së

Gjatë seancës së sotme parlamentare, kryetari i grupit parlamentar dhe sekretari i përgjithshëm i PS, Taulant Balla mesa duket ka marrë përsipër “misionin” që të sigurojë votat e PDIU-së në lidhje me kërkesën për Saimir Tahirin.

CityNews ju sjell një foto të Ballës me deputeten e PDIU gjatë seancës së sotme të Kuvendit.

Balla

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Raporti i fortë i KLSH/ Një mijë punonjës të administratës shkaktuan 750 milionë euro dëm ekonomik

Close