A ka rinovuar Leo Messi? / Përgjigjen jua jep shefi i Ligës Spanjolle

A ka rinovuar Leo Messi? / Përgjigjen jua jep shefi i Ligës Spanjolle

Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, ka zbuluar se Leo Messi ka një kontratë të re me Barcelonën. Klubi katalanas e kishte treguar këtë më parë, por meqë zyrtarizimi ende nuk ka ardhur dyshimet ishin shtuar shumë.

“Messi ka një kontratë, të cilën e ka rinovuar së fundmi. Kontratat janë zyrtare kur firmosen dhe jo kur bëhen publike që janë firmosur. Messi ka firmosur me Barcelonën. Nëse nuk më kanë gënjyer punonjësit e mi, ai e ka hedhur firmën”, – ka deklaruar Tebas

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Gjykata jep masën e sigurisë për grabitësin e 3.2 milion eurove

Close