Berisha tregon helikopterin në Gotull/ Po spërkat mushkonjat?

Berisha tregon helikopterin në Gotull/ Po spërkat mushkonjat?

Ish-kryeministri Berisha ka bërë një tjetër denoncim paraditen e sotme.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video të qytetarit dixhital, ku tregohet një helikopter i cili viziton fshatin Gotull.

Sipas mesazhit të qytetarit, helikopteri ka kryer mbi 10 ulje në këtë fshat.

Postimi i plotë:

Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit Ka me shume e nje ore 10 ulje ka helikopteri”/ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Foto-Përplasja me trafikantët shqiptarë/ Plagoset shefi i policisë italiane

Close