Foto-Lajm/ Ironia e Berishës me çitjanet e Ramës

Foto-Lajm/ Ironia e Berishës me çitjanet e Ramës

Veshja e kryeministrit Rama disa ditë më parë në Fier, tërhoqi opinionin publik i cili për gati tri ditë largoi vëmendjen nga politika për t’iu përkushtuar çitjaneve të Ramës.

Në postimin e disa minutave më parë në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha ka vendosur të lujë me çitjanet e tij dhe ditën e sotme.

Pasi e ka vënë në mes dy personave të cilët kanë të njejtën veshje me të, por që i përkasin një tjetër periudhe kohore, Berisha ka ironizuar me mbishkrimin “Nëntori i Lirisë”. /CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Top Channel: Pse nuk flet Tahiri

Close