Foto/ Rita Ora vesh një peshqir në tapet të kuq

Foto/ Rita Ora vesh një peshqir në tapet të kuq

Rita Ora parakaloi në tapetin e MTV EMA në Londër me rroba banje. Sigurisht që nuk i munguan diamantët, për shkak të modës. Për ti dalë në mbrojtje, asnjeri nuk është dukur kaq këndshëm dhe rehat me veshjen sa ajo. Më vone ajo u shfaq në skenë, po me peshqir, por këtë rradhë e kishte më të shkurtër.

Rita ishte prezantuesja e festivalit mbrëmjen e kaluar dhe shkëlqeu në interpretim.

Dhe pse nuk fitoi çmimin në të cilin ishte nominuar, por rëndësi ka që nuk shkoi në një atdhe tjetër, pasi e mori Dua Lipa./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Ditë më të zeza do të vijnë për Edi Ramën

Close