Khloe Kardashian mashtrohet nga i dashuri ditën e ditëlindjes

Khloe Kardashian mashtrohet nga i dashuri ditën e ditëlindjes

Khloe Kardashian “u mashtrua” nga i dashuri e saj Tristan Thompson gjatë episodit të së dielës në Keeping Up With The Kardashians.

Ylli i reality show mori një dhuratë shumë të ëmbël nga i dashuri i saj, Tristan Thompson, i cili organizoi një festë surprizë për ditëlindjen e saj. Gjatë festës, Tristan mbajti një fjalim shumë të dashur për partneren e tij.

‘Gjëja e parë, sigurisht, gëzuar ditëlindjen! Një tjetër vit, një jetë tjetër, një vit tjetër në këtë tokë të bukur “, tha lojtari i Cleveland Cavaliers.

“Unë jam shumë i nderuar dhe i lumtur që jam pjesë e udhëtimit tuaj. Zemër, është dita jote, është muaji yt, është viti yt. Dhe ndihem mirë që jam pranë teje”, tha Tristani për Khloe.

Khloe u tha kamerave se sa prekur ajo ishte nga kjo surprizë e Tristan.

“Unë jam duke kaluar kohën më të mirë. Tristani është thjesht i pabesueshëm dhe nuk kam qenë kurrë kaq e lumtur. Unë jam kaq me fat që jam me dikë që është kaq i kujdesshëm dhe kaq ëmbël”, tha Khloe për kamerat./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Rita Ora konfuzon fansat/ Po shkonte në ndarjen e çmimeve apo në fermë?

Close