Khloe Kardashian mbulon barkun me një fustan të fryrë

Khloe Kardashian mbulon barkun me një fustan të fryrë

Nëse shikojmë njërën ose Khloe ose Kylie ne fillojmë dhe haludojmë për shtatëzanitë e tyre. Por ka shumë të dhëna që na bëjnë të dyshojmë. Khloe këtë rradhë është shfaqur në festën e Kim që bëri për bebin që do vijë në jetë.

Ajo kishte veshur një fustan paksa të fryrë i cili të linte dyshime mbi shtatëzaninë. Ajo po shkëlqente e tëra dhe nuk hezitoi të dilte në foto me njerëzit e ftuar. Khloe ne e dimë që je shtatëzënë, përse nuk e pranon këtë fakt?/CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Burri me martesat më të shumta në botë dëshiron një dasëm tjetër/ Kërkon një grua ndryshe

Close