Modelja tregon mesazhet që Cristiano Ronaldo i dërgonte pas shpinës së të dashurës shtatzënë

Modelja tregon mesazhet që Cristiano Ronaldo i dërgonte pas shpinës së të dashurës shtatzënë

Një personalitet televiziv dhe aspiruese për modele, Natacha Rodrigues, ka pohuar se Cristiano Ronaldo ka tradhëtuar të dashurën e tij, Georgina Rodríguez, në kohën kur ajo ishte shtatzënë.

21-vjeçarja foli për tradhëtinë, duke pretenduar se ajo filloi me disa mesazhe në Instagram-in e saj. Natacha thuhet se i ka dërguar ish-atletit të Manchester Unitedit një mesazh privat provokativ në rrjetin social, duke treguar 21-vjeçarin në të brendshme.

Sipas llogarisë së saj, Ronaldo u përgjigj: “I dua të pasmet e tua.”

Ajo kujtoi se si filloi biseda në shtator 2015: “Ishte 1 i mëngjesit dhe e bëra si shaka! Unë kurrë nuk kam menduar se ai do të përgjigjet. Pikërisht kur i dërgova një video, në të brendshme, ai tha se donte të më shihte personalisht.

Cristiano gjithmonë e bëri të qartë se ai pëlqente trupin tim. Ai më tha se i pëlqenin të pasmet e mia dhe donte të më shihte personalisht.

E dija se kishte një të dashur, por u bëmë miq, kishte besim mes nesh, një lidhje.”/CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Itali-Suedi, 72 mijë veta në stadium / Ja formacioni i teknikut Ventura

Close