Modelja tregon se ndihet më e lumtur tani që ka 10 kile më shumë

Modelja tregon se ndihet më e lumtur tani që ka 10 kile më shumë

Një modele e re, e cila shkoi nga një madhësi prej gjashtë deri në 16 kilogramë, ka zbuluar se si fitimi i peshës e bëri të bie në dashuri me veten. La’Tecia Thomas, e cila është me origjinë nga Melburn, ka treguar se ushtrohej rreth tre orë në ditë për të pasur një trup të rregullt .

26-vjeçarja, e cila tani jeton në Los Angeles, tha për  ‘The Morning Show’ se ajo është shumë më e lumtur tani që ka shtuar kile, pasi ka një jetë më të ekuilibruar.

Unë ende ushtroj, ka treguar ajo por nuk jam kaq e fiksuar.

“Unë jam padyshim shumë më e lumtur sesa kam qenë, sepse mendja ime është në një trup të shëndetshëm./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Kim Dhe Kanye shesin shtëpinë me një tarifë rekord

Close