Rita Ora konfuzon fansat/ Po shkonte në ndarjen e çmimeve apo në fermë?

Rita Ora konfuzon fansat/ Po shkonte në ndarjen e çmimeve apo në fermë?

Ajo veshi një total prej 13 veshjesh, si prezantuese e një prej evenimenteve më të rëndësishëm të muzikës EMA të MTV, në SSE Arena të Londrës.

Rita Ora ishte e sigurt se do të trazonte ujërat e do të bënte shumë njerëz të flisnin me veshjet e saj, e sidomos me njërën në veçanti.

26 vjeçarja kishte stolisur një prej fustaneve të thjeshta e të zinj të mbrëmjes me një aksesor mjaft të pazakontë, një cfurk kopshti e cila varej nga qafa e saj.

Shumë fansa mbetën të shokuar nga kjo përzgjedhje paksa e çuditshme e Tirës, por nuk mund të themi se nuk pritej pasi këngëtarja njiher për transformimet  e saj dhe për natyrën ekspresive dhe që nuk stepet për të eksperimentuar apo pë të sjellë diçka të re dhe ekstravagante./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Khloe Kardashian mbulon barkun me një fustan të fryrë

Close