“Sekreti” i Aurela Hoxhes per te pasmet e saj bombastike

“Sekreti” i Aurela Hoxhes per te pasmet e saj bombastike

Aurela Hoxha është një ndër modelet më të komentuara për format e saja bombastike. Në çdo foto që poston apo dalje që ajo bën në publik i lë të gjithë me gojë hapur për siluetën që ajo ofron për fansat. Të shumtë janë ata që e komplimentojnë sikur se ka edhe nga ata që janë skeptik dhe ja dedikojnë këtë pamje ndërhyrje kirurgjikale.

Mbrëmjen e djeshme në garën e “Dance with me” ku ajo kercen përkrahë Mehdi Malkajt, Aurela iu ka dhënë fund zërave rreth ndërhyrje estetike në trupin e saj.  Pasi Alketa i kërkoi të zbulonte sekretin, modelja nuk nguroi të tregonte të vërtetën e saj.

“Squats,vetëm squats vetëm me palestër mund t’i arrish format qe dëshiron…”-tha Aurela duke i mohuar te gjitha zërat per operacione plastike.

“Squats” janë ushtrime qe përkojnë me përthyerjen e gjunjëve pa lëvizur trupin. Ky ushtrim ndihmon ne tonifikimin e vitheve dhe te kofshëve.

Per te gjithë ata qe duan nje trup dhe te pasme si te Aureles kjo eshte këshilla me e mire./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Ikën Llalla/ Ja si do zgjidhet kryeprokurori i ri

Close