Shkarkimi i Sokol Ballës/ Kush e ka radhën më pas?

Shkarkimi i Sokol Ballës/ Kush e ka radhën më pas?

Largimin e Sokol Ballës, nga posti i Drejtorit të Informacionit në televizionin “Top Channel”, e ka komentuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha e quan largimin e Ballës nga posti që mbante si kurbani i fundit i Noriegës.

Postimi i Berishës:

“Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?!
Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! sb” /CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Kualifikimi spektakolar / Kroacia i beson Botërorin ish-trajnerit të Dinamos së Tiranës

Close