E ‘kryqëzuan’ për këtë foto, Aurela Hoxha i habit të gjithë me veprimin e saj

E ‘kryqëzuan’ për këtë foto, Aurela Hoxha i habit të gjithë me veprimin e saj

Një foto e postuar nga Aurela Hoxha sot tërhoqi vëmendjen e të gjithëve e nëse e ndiqni modelen në Instagram edhe ju mund t’ju ketë bërë përshtypje pasi Aurela shfaqej shumë ndryshe, aq sa nuk njihej.

Komentet në këtë foto kanë qenë të shumta dhe ndjekësit e akuzuan edhe për photoshop Aurelën e cila pak orë më vonë ka habitur me veprimin e saj.

Mesa duket modelja nuk i ka duruar dot më kritikat dhe e ka parë të arsyeshme ta fshijë fare foton nga Instagrami.

Më vonë Aurela ka postuar edhe një foto tjetër, këtë herë me look-un e saj të zakonshëm./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Media e Brukselit/ Basha është kundër popullit shqiptar

Close