Foto e ditës/ Edhe gjeli po ikën në emigracion

Foto e ditës/ Edhe gjeli po ikën në emigracion

Duket se ky vit po i gjen më të varfëruar shqiptarët. Madje dhe gjeli i detit, i cili është simbolikë e festave të fundvitit, po shitet për arsye emigrimi. Të gjithë po ikin në emigracion, vetëm ministrat nuk kanë ikur ende./ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Skandali/ Drejtori i Xhafës i shet kompanisë së Sotës 264 makina nga Rezervat e Shtetit, me 139 euro copën

Close