Ja kush do të jetë i ftuari special i Festivalit të RTSH

Ja kush do të jetë i ftuari special i Festivalit të RTSH

Pas dy javësh nis “Festivali i RTSH” në të cilin do të këndojnë jo vetëm konkurrentët, por edhe një i ftuar special. Organizatorët e festivalit kanë zbuluar se në natën e parë do të jetë i ftuar artisti i madh i muzikës italiane Riccardo Cocciante.

Cocciante do të këndojë disa nga hitet e tij më të njohura në shfaqjen live që do transmetohet në RTSH.

Nata e parë e Festivalit të RTSH do të mbahet në Pallatin e Kongreseve më datat 21, 22 dhe 23 dhjetor./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Albert Dumani përlotet në emision, historia e tij e trishtë do t’ju prekë edhe ju

Close