Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me një emër të njohur shqiptar!

Faton Shoshi zëvendëson Era Istrefin me një emër të njohur shqiptar!

Faton Shoshi pak javë më parë ka treguar në disa intervista që ka shkëputur lidhjen me Era Istrefin. Dhe menaxheri i Nesër Music ka dalë në lëvizje për të gjetur artistin e ri që do e ketë në menaxhim. Ai që ne kemi menduar se mund të jetë është Butrint Imeri.

Fillimisht, Fatoni u pa në tavolinë me Butrintin e më pas, një koment i tij për këngëtarin na u shoi të gjitha dyshimet.

“Butrinti të bën të fala”, – shkruan menaxheri i njohur në një foto ku shfaqet Butrinti dhe një prej pjesëtarëve të kompanisë AVD Digital. “Harem ja kam bërë Brezovicën”.

Duket se Era Istrefi sapo u zëvendësua me Butrintin, e nëse kjo është e vërtetë atëherë këngëtarin e pret një vit i mbarë./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Këngëtaret amerikane në garë me njëra tjetrën

Close