Foto-lajm/ Kapen “mat” Basha me Kryemadhin

Foto-lajm/ Kapen “mat” Basha me Kryemadhin

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ajo e LSI, Monika Kryemadhi kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një takim informal në “Rogner”.

Fotot që ka siguruar Opinion.al janë shkrepur pak minuta më parë. Krah tyre shihen edhe bashkëpunëtorët, si Fatmir Mediu i PR, Jemin Gjana (PD) dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Protesta e 27 janarit duket se zë vend edhe në bisedat e fundjavës të drejtuesve të opozitës.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Çfarë ndodh me fëmijën kur bëni seks në shtatzëni?

Close