Foto/ Motra e vogël e Kim Kardashian pozon e zhveshur

Foto/ Motra e vogël e Kim Kardashian pozon e zhveshur

Klani Kardashian mesa duket po ia le vëmendjen motrave më të vogla Jenner. Ka qënë pikërisht më e vogla Kendall që ka marrë vëmdendjen e mediave.

Bukuroshja Kendall Jenner ka pozuar për revistën e njohur “Harper Bazaar” thuajse krejtësisht e zhveshur duke ngacmuar fantazinë e fansave të saj.

Motra e Kim Kardashian është një ndër modelet më të paguara dhe më të kërkuar vitet e fundit, ndërsa edhe herë të tjera ka preferuar të zhvishet për revista të njohura./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Porosit xhinse online/ Habitet nga ajo që i sjellin

Close