I ka vendosur kontratë bashkëshortes/ Reagon ashpër Kahramani

I ka vendosur kontratë bashkëshortes/ Reagon ashpër Kahramani

Ka shumë ditë që qarkullon lajmi se Ozcan Deniz apo siç njihet ndryshe Kahraman, i ka kërkuar bashkëshortes së tij një kontratë paramartesore, për të mbrojtur pasurinë.

Por aktori ka reaguar vetë duke u shprehur se këto lajme janë të rreme dhe se marrëdhënia e tyre është e bazuar vetëm tek dashuria.

Ai ka thënë se shtatëzania e gruas së tij dhe gjendja e saj shëndetsore ka qënë arsyeja e vetme se përse nuk janë martuar akoma./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Foto/ Motra e vogël e Kim Kardashian pozon e zhveshur

Close