Ish-banorja e BB9 habit të gjithë me ndryshimin e jashtëzakonshëm

Ish-banorja e BB9 habit të gjithë me ndryshimin e jashtëzakonshëm

Ndonëse kanë kaluar disa muaj që nga “Big Brother 9” disa prej banorëve vazhdojnë të komentohen e të jenë pjesë e lajmeve nëpër portale, ndërsa Ambra, kaçurrelsja bukuroshe që çmendi djemtë brenda shtëpisë së famshme sikur u harrua.

Ajo u komentua disa javë pas daljes nga “Big Brother” e që atëherë ka preferuar të mos bëjë më zhurmë publike duke qëndruar në hije.

Mirëpo ditën e sotme ish-banorja ka tërhequr sërish vëmendjen pasi ka ndryshuar pamjen, aq sa nuk njihet. Ajo ka postuar një video në Instastory ku shfaqet me flokë rozë dhe shumë e lumtur me pamjen e re. Si ju duket Ambra me këtë ngjyrë flokësh?/CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Kemali është ndarë nga bashkëshortja?/ Reagon aktorja

Close