‘Je një copë m**t për atë që ke bërë’/ Regjisori i skandaleve seksuale të Hollywood-it dhunohet në restorant

‘Je një copë m**t për atë që ke bërë’/ Regjisori i skandaleve seksuale të Hollywood-it dhunohet në restorant

Harvey Weinstein producenti i Hollivudit i akuzuar nga gra të shumta të sulmeve seksuale – është goditur dy herë në fytyrë ndërsa darkonte në një restorant.

Ai po darkonte në Arizona të martën në mbrëmje, kur një njeri i identifikuar si “Steve” eci drejt tij ndërsa po largohej dhe e goditi atë dy herë.

Ndërsa mund të supozohet se sulmi ishte i lidhur me akuzat për sulme të shumta seksuale kundër tij, menaxheri i restorantit pretendon se Steve ishte inatosur me Weinstein pasi ai nuk  kishte pranuar të bënte një foto me të.

Weinstein është akuzuar për ngacmim seksual dhe sulm më shumë se 82 gra, duke përfshirë aktoret holandeze Rose McGowan, Azia Argento, Ashley Judd, Salma Hayek dhe më shumë./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Ish-banorja e BB9 habit të gjithë me ndryshimin e jashtëzakonshëm

Close