Kemali është ndarë nga bashkëshortja?/ Reagon aktorja

Kemali është ndarë nga bashkëshortja?/ Reagon aktorja

Burak Ozçivit i njohur si Kemal dhe Fahriye Evcen njihen si çifti më simpatik i Turqisë dhe ndër më të komentuarit, gjithnjë kryefjala e mediave sa i takon jetës private. Mirëpo sot disa foto të Burakut kanë përhapur thashethemet se çifti janë ndarë.

Aktori kishte postuar dy foto ku shihej i vetmuar në një fushë, pa bërë të ditur se ku ndodhet dhe pa praninë e bashkëshortes. Pas këtyre fotove direkt kanë nisur aludimet se mes çiftit gjërat nuk po ecin mirë.

Por thashethemet nuk kanë zgjatur shumë pas Fahriye i ka hedhur poshtë duke postuar pak orë më vonë një foto nga i njëjti vend ku ndodhet Burak dhe duke zbuluar që janë bashkë./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
I ka vendosur kontratë bashkëshortes/ Reagon ashpër Kahramani

Close