Koncerti muzikor më i madh i vitit po fillon/ Zbulohen performuesit e parë

Koncerti muzikor më i madh i vitit po fillon/ Zbulohen performuesit e parë

Ky muaj përkon me organizimin muzikor më të madh të vitit, Grammy Awards, i cili do mbahet në teatrin Madison Square në Neë York me 30 janar.

Janë zbuluar disa prej performuesve që do japin një spektakël të vërtetë në skenë. Bruno Mars do performojë, së bashku me Cardi B, këngën e tyre më të re Finesse. Kesha, Luis Fonsi, Dady Jankee, Alessia Cara, Khalid, Logic e shumë këngëtarë të tjerë të njohur.

Ndërkohë priten konfirmimet e Beyonces, Kendrik Lamar dhe Taylor Swift për të performuar./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Rikthehet Sonila Meço :” Do të qëndroj larg ‘kazanit’ mediatik”

Close