Kuzhina e Kim Kardashian është e pisët dhe e shëmtuar

Kuzhina e Kim Kardashian është e pisët dhe e shëmtuar

Në një reklamë në Instagram, Kim Kardashian West ka pozuar vetëm me të brendhsme të bardha teksa pinte një gotë lëngu detox.

Reklama e postuar më 9 janar, tashmë ka arritur 3.2 milionë pëlqime.

Por tema kryesore e diskutimit në komente është gjendja e kuzhinës së saj.

Disa ndejkës u mërzitën me atë që panë, një kuzhinë të papastër dhe të shëmtuar.

Disa pasues ishin të pakënaqur me sipërfaqet prej çeliku inox, duke komentuar:

“Kush dëshiron të jetë zbathur në këtë kuzhinë ?!”

“Nëse është kuzhina e shtëpisë tënde, është e pisët dhe e shëmtuar.”

“Mos ndoshta je në kuzhinën e gatimit të ndonjë burgu?”/CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Avokati zbulon provat e falsifikimit nga Drejtori i Soros për kandidatët e KLP

Close