Largimi i Ginës dhe Gashit/ Hakmarrje personale e Arta Markut?

Largimi i Ginës dhe Gashit/ Hakmarrje personale e Arta Markut?

I ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24, ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku ka folur edhe në lidhje me shkarkimin e çiftit të bashkëshortëve, prokurorët Rovena Gashi dhe Dritan Gina.

I pyetur nëse kjo është një hakmarrje personale e Arta Marku, ai tha se për këtë çështje duhet pyetur vetë kryeprokurorja.

“Për këtë duhet pyetur vetë Marku. Nuk duhet ta paragjykoj, pasi nuk jam në brendësi të kësaj çështje”- u shpreh ndër të tjera Sollaku./ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Supergruaja nga Izraeli që i bëri të gjithë të qajnë me fjalimin frymëzues 

Close