Muaji i mjaltit për aktoren ishte një ëndërr e keqe/ Tregon arsyen

Muaji i mjaltit për aktoren ishte një ëndërr e keqe/ Tregon arsyen

Margon Robbie dhe i fejuari i saj Tom Ackerly u martuan në muajin dhjetor. Muajin e mjaltit e kaluan në Tahiti ku mesa duket nuk paska qënë një ndër eksperiencat më të mira.

Teksa po shkonin në palestër së bashku, Robbie tregon se pantallonat e shkurtra të bashkëshortit tregonin çdo gjë. Deri këtu ishin në rregull, derisa takuan ish-presidentin Barack Obama.

Margot tregon se ishte një situatë e sikletshme, pasi sa më shumë që partneri i saj mundohej të mbulohej, aq më shumë Obama afrohej.

Margot e tregoi situatën tek Ellen Degeneres dhe sigurisht që historia u tregua me të qeshura./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Kryesia e LIBRA-s kërkon shkarkimin e Ben Blushit dhe zgjedhjen e një kryetari të ri

Close