Pamje të rënda/ “Oh Zot, e shtypa?”, 22-vjeçarja ngec në shinat e trenit

Pamje të rënda/ “Oh Zot, e shtypa?”, 22-vjeçarja ngec në shinat e trenit

Një 22-vjeçare, studente drejtësie, ka përjetuar një makth të vërtetë që i ka zgjatur për më shumë se 20 minuta.

.4811DFF900000578-5263535-image-a-66_1515776820788

Rikke Bukh, ndodhej në stacionin e trenit në Manhattan, por vetëm pak sekonda para se t’i kalonte treni para, asaj i janë marrë mend dhe është rrëzuar duke rënë në shina.Pasi treni ka kaluar sipër saj, shoferi e ka parë dhe i tronditur ka bërtitur me të madhe:

“Oh Zot, oh Zot e shtypa?!”, dhe më pas kanë ndaluar trenin.4811E00D00000578-5263535-image-a-57_1515776711349

4811E00500000578-5263535-image-a-63_1515776769709

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset dhe ambulanca, ndërsa pas disa minutash vajza ka mundur të nxiret e gjallë.4811DFFF00000578-5263535-image-a-65_1515776816027

Ajo është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e nevojshme, ndërsa sipas raportimeve të mediave britanike, për fat të mirë ajo ndodhet jasht rrezikut për jetën.4811E03100000578-5263535-image-a-60_15157767333944811E03D00000578-5263535-image-a-61_15157767445704811E9CA00000578-5263535-image-a-84_1515776968987

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Noizy me lot në sy për nënën, çfarë e preku kaq shumë rreperin

Close