Porosit xhinse online/ Habitet nga ajo që i sjellin

Porosit xhinse online/ Habitet nga ajo që i sjellin

Kur bën një porosi online, ndodh që të gjesh në xhepa të rrobave gjëra të ndryshme, por mesa duket infermieres Christine i ka ndodhur një gjë tjetër.

Pasi porositi një palë xhinse, ajo tregon se ato erdhën por në xhepat e tyre kishte një palë tanga të përdorura.

Infermierja tha se fakti që një rrobë e pistë ishte përfshirë në paketën e saj ishte thellësisht shqetësuese për shkak të rreziqeve të shëndetit që një artikull i tillë mund të paraqesë.

Kompania Nordstrom ofroi një palë zëvendësuese për Christine dhe shtuan se asnjë kompensim nuk mund ta shlyejë këtë ndodhi të shëmtuar.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Keni këto simptoma, urgjent tek mjeku

Close