Reali nuk dorëzohet për Neymar/ Gati oferta e çmendur drejt PSG-së

Reali nuk dorëzohet për Neymar/ Gati oferta e çmendur drejt PSG-së

Real Madridi është i fiksuar pas brazilianit Neymar. “Galaktikët” e shikojnë sulmuesin si njeriun i cili do ta fuqizonte së tepërmi skuadrën, gjithashtu do t’i sillte përfitime nga ana ekonomike.

Braziliani do të ishte një investim i mirë për sezonet në vazhdim.

Por sipas gazetës sportive spanjolle “Marca” nuk ka për të qenë e lehtë arritja e marrëveshjes.

Kostoja totale e operacionit do të shkojë në 400 milionë euro. Për më tepër që si fillim duhet që të bindet PSG-ja dhe presidenti Al Khelaifi, i cili nuk joshet shumë nga paratë pavarësisht ofertave dhe aktualisht nuk ka ndërmend që ta shesë yllin ekipit.

Kështu, bisedimet Real-PSG kanë për të qenë të komplikuara./ CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Tre llojet e puthjeve që duhet patjetër t’i provoni,ja kush janë

Close