Sfidon të ftohtin/ Del lakuriq modelja shqiptare 

Sfidon të ftohtin/ Del lakuriq modelja shqiptare 

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pak muaj më parë ajo kurorëzoi lidhjen e saj të dashurisë në fejesë me David Silvermanit.

Pas pushimeve të festave të fundvitit, duket se ka ardhur koha që bukuroshja shqiptare t’i kthehet profesionit të modës. Së fundmi bukluroshja seksi ka publikuar disa imazhe dhe video në Instagram teksa pozon para aparatit fotografik.

Në fakt, për këto fotografi kaq provokuese dhe seksi është përkujdesur Victor Sanabrais, i cili ka nxjerrë hiret e shqiptares që ekspozohet vetëm në të brendshme. “Cold NYC (I ftohti New York-ut)”, ka shkruar 30-vjeçarja në Instagram.

Kujtojmë që në vitin 2009, Tika ishte njëra prej pesë modeleve që ishin në konkurrim për t’u bërë engjëj të Victoria’s Secret, mirëpo u eliminua në gjysmëfinale./CityNews

 

@victorsanabraisphotographer 📸 #tikacamaj #love

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
‘Dua të vdes me qenin tim’/ Rrëfim i hidhur i aktorit të njohur 

Close