Refresh Kthehu

INSTALO APLIKACIONIN E CITYNEWS

3 responses

 1. Lajmi
  09/01/2018

  Sa bukur ka qenë, ky bob ndërtuesi e bëri ASGJË

  Reply

 2. Korcari
  16/01/2018

  Ti vihet emri Erjon Veliaj.E meriton ky djale.Edi besoj se eshte dakort.

  Reply

 3. Korcari
  16/01/2018

  Ka qene me elegant me funksional.Tani ti vene dhe emrin Erjon Lalai dhe kaq.

  Reply

Lini një koment

 

 

 

INSTALO APLIKACIONIN E CITYNEWS

Shko në Fillim