Thuajini lamtumirë xhinseve të ngushta/ Ja çfarë do të vishni në 2018-ën

Thuajini lamtumirë xhinseve të ngushta/ Ja çfarë do të vishni në 2018-ën

Të ndjekësh trendet e reja të cilat ndryshojnë me shpejtësi marramendëse mund të jetë disi e dhimbshme për kuletën tuaj, dhe duket se kjo nuk do të ndryshojë as në 2018-ën.

Mbërtheni veten dhe thuajini lamtumirë xhinseve tuaja të ngushta pasi një trend i ri më ‘In’ do t’i zëvendësojë ato këtë vit.

Sipas kompanisë së xhinseve J Brand ja se çfarë na rezervon ky vit për sa i përket veshjeve dhe stilit që duhet të ndjekim…

Ky vit do të jetë i gjithi i dedikuar tek siluetat e forta, xhinset me fund të lirshëm si ato të kaubojsave, disa prej tyre me xixa, apo dhe pantallonat me ngjyra do të jenë trendi më i fundit./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
‘Je një copë m**t për atë që ke bërë’/ Regjisori i skandaleve seksuale të Hollywood-it dhunohet në restorant

Close